banner191

banner148

banner179

banner176

Hapag-Lloyd'dan ABD'ye yeni sefer

Hapag-Lloyd Denizaşırı gittiği limanlar ve ülkelere her geçen gün yenilerini ekliyor. Son olarak ABD ve Kanada'ya konulan yeni servisler ile daha hızlı bir transit süre sunuluyor.

NAKLİYAT 16.06.2006, 13:50
Hapag-Lloyd'dan ABD'ye yeni sefer

Hapag-Lloyd Denizaşırı ile Amerika kıtası yeniden keşfe hazır

Hapag-Lloyd Denizaşırı gittiği limanlar ve ülkelere her geçen gün yenilerini ekliyor. Son olarak ABD ve Kanada'ya konulan yeni servisler ile daha hızlı bir transit süre sunuluyor

Türkiye'den 4 kıtada toplam 70 ülkeye seferler düzenleyen Hapag - Lloyd Denizaşırı, Kanada ve ABD'ye iki yeni sefer ile hizmet vermeye hazırlanıyor. Hapag-Lloyd Denizaşırı, böylece bu ülkelere gidecek yüklere zaman ve maliyet avantajı sağlayacak.

Bu taşımalar dışında AEX servisi ile Halifax limanı üzerinden Montreal'a tren yolu ile yapılan taşımalar da devam ediyor.

AEX ve MCA servisleri ile sunulan hızlı ve maliyet avantajı sağlayan bu seferler, Kanada'ya ihracatta ön plana çıkan üç ana mal grubu (tekstil ve giyim ürünleri, demir-çelik ve gıda ürünleri) için büyük önem taşıyor.

Kaynak:News

DenizHaber.Com

Yorumlar (1)
east&east 13 yıl önce
Hapag-Lloyd son iki senedir tum dunya limanlarina olan tasimalarimizda ihracatlarimizda cozum ortagimizistanbul ve izmir cikisli duzenli gemilerle zamaninda kalkis ve varislari ustun hizmet anlayisi ile ihracatcinin isi hic bukadar kolaylasmamistiyeni seferlerinde acilmasi Afrikaninda eklenmesi dilegiyle
21°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?