banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Hapag - Lloyd Portekiz hattı

Türkiye Portekiz hattına geçtiğimiz yıl direkt sefer koyan Hapag-Lloyd Denizaşırı, iki hafta olan servis süresini bir haftaya indirdi.

NAKLİYAT 03.03.2006, 03:31
1664
Hapag - Lloyd Portekiz hattı

Türkiye Portekiz hattına geçtiğimiz yıl direkt sefer koyan Hapag-Lloyd Denizaşırı, iki hafta olan servis süresini bir haftaya indirdi. Böylece Portekiz yükleri artık bir hafta gibi kısa bir sürede Lizbon'a varıyor.

Türkiye'den Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu'ya direkt hatlarıyla müşterilerine zaman kazandıran Hapag-Lloyd Denizaşırı, şimdi de Türkiye-Portekiz direkt seferlerini bir hafta gibi kısa bir süreye indirdi. Geçtiğimiz yıl başlatılan Portekiz direkt servisinin Lizbon'a transit süresi ihracat ve ithalatta 15 günden 7 güne indi.

Haftalık ve düzenli seferler

Portekiz servisinde yeni çalışmaya başlayan 2 gemi sayesinde oluşan bu zaman kazancı ile ihracat İstanbul'dan 9, İzmir'den 7 güne indi. Haftalık ve düzenli olarak süren servisin rotası İstanbul-Selanik-İzmir-Salerno-Lizbon olarak gerçekleşiyor. İthalat yüklemelerinde Lizbon-Gioia Tauro-İstanbul rotası izleniyor.

Başta Latin Amerika olmak üzere üçüncü ülkelerdeki ticari faaliyetlerimiz açısından önem taşıyan Portekiz dışında, Hapag-Lloyd Denizaşırı, Kuzey Avrupa limanlarına da transit sürelerde büyük avantajlar sağlıyor. Örneğin Hamburg'a direkt 14 günde, Danimarka limanlarına 16 gün gibi kısa sürelerde ulaşılıyor.

DenizHaber.Com

Yorumlar (1)
Coms Shipping 15 yıl önce
Hapag-Lloyd'un haftalik saat gibi calisan Portekiz gemileri sayesinde Sirket bazinda ihracat kapasitemizi 2004 senesine gore %322 oraninda arttirmanin gururunu yasarken bunda buyuk payi olan Hapag-Lloyd'a tesekkur ediyoruztesekkurler hapag-lloyd
18
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü