banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Grimaldi’den yeni Libya servisi

Akdeniz, kıta Avrupa’sı, Batı Afrika, Güney Amerika, Kuzey Amerika ve Kanada’ya düzenli seferler düzenleyen Grimaldi Lines, şimdi de Libya’ya direk servis başlattı.

NAKLİYAT 12.11.2006, 00:41
Grimaldi’den yeni Libya servisi

Akdeniz, kıta Avrupa’sı, Batı Afrika, Güney Amerika, Kuzey Amerika ve Kanada’ya düzenli seferler düzenleyen Grimaldi Lines, şimdi de Libya’ya direk servis başlattı. İzmir aktarmalı olacak yeni serviste transit süre 13 gün.

1945 yılında kurulan ve Akdeniz, kıta Avrupa’sı, Batı Afrika, Güney Amerika, Kuzey Amerika ve Kanada limanlarına taşımacılık yapan Grimaldi Lines, Salerno’dan Libya’ya yeni bir servis başlattı. Türkiye’de 1996 yılından bu yana Egekont tarafından temsil edilen Grimaldi’nin, kısa transit süreli düzenli servisleri bulunuyor. Salerno Libya arasında M/V Salerno Express gemisi ile verilecek servis, ilk seferini 21 Eylül’de yaptı. Libya’daki tahliye limanı ise Tripoli Limanı’ndaki yoğunluğa bağlı olarak değişerek Misurata olabiliyor.

Haftanın üç günü karşılıklı seferler
Euro Aegean ve Euro Med hatları Antwerp limanından Salerno limanına haftanın üç günü karşılıklı olarak servis veriyor. Salerno aktarmalı olarak İzmir Libya arasında 13 günlük transit süreyle gerçekleşiyor. Bu yeni servisle birlikte Güney Amerika, Batı Afrika ve Kuzey Avrupa Limanları’ndan Libya’ya yükleme olanağı da bulunuyor.

Ro-Ro, araba ve mafi üzerindeki statik kargolara yönelik olan yeni serviste, Libya’ya sevk edilecek olan ikinci el ithal otomobiller ile ilgili yaş sınırı ise yedi olarak belirlendi.

Yüklemelere ilişkin maksimum limitler:
- Dingil başı maksimum ağırlık: 16 ton
- Maksimum yükseklik: 4,20 metre
- Maksimum ağırlık: 65 ton
- Maksimum genişlik: 5,00 metre
- Mafi başı maksimum payload: 47 ton

DenizHaber.Com

Yorumlar (0)
12°
parçalı az bulutlu
banner102