banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Vali Tavlı Sahil Güvenlik’i ziyaret etti

VALİ ORHAN TAVLI, MARMARİS SAHİL GÜVENLİK GÜNEY EGE GRUP KOMUTANLIĞINI ZİYARET EDEREK GRUP KOMUTANI KIDEMLİ BİNBAŞI SÜLEYMAN ERCAN’DAN ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ ALDI.

MUĞLA 08.09.2020, 12:42
Vali Tavlı Sahil Güvenlik’i ziyaret etti

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Marmaris Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanlığını ziyaret ederek, kurumun çalışmaları, işleyişi ve yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Komutanlığa gelişinde Marmaris Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanı Kıdemli Binbaşı Süleyman Ercan ve Sahil Güvenlik personeli tarafından karşılanan Vali Orhan Tavlı, birimleri ziyaret etti.

Vali Orhan Tavlı, Sahil Güvenlik Komutanı Kıdemli Binbaşı Süleyman Ercan’dan Komutanlığın yasadışı göç ve kaçakçılıkla mücadele, doğal afetlere yardım, yasa dışı su ürünleri avcılığı ve deniz kirliliği ile mücadele, su sporları ve dalış merkezlerinin denetimi, stratejik öneme haiz tesislerin ve gemilerin korunması ile denizlerde arama kurtarma faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

Ülkemizin en uzun kıyı şeridine sahip ilimiz kıyılarında deniz emniyetinin ve deniz güvenliğinin sağlanması ve denizlerde ülkemizin milli menfaatlerini gözetme konusunda Sahil Güvenlik Komutanlığının önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini ifade eden Vali Orhan Tavlı, teşkilat mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
12°
açık
banner102