banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Eşsiz Bodrum Tanıtım Tırı İstanbul’da

Yerli turist çekmek için yola çıkan Eşsiz Bodrum Tanıtım Tırı İstanbul’da İstanbullular ile buluşuyor.20 Mart’ta Bodrum’dan yola çıkan Eşsiz Bodrum Tanıtım Tırı, Aydın’dan başladığı Türkiye turuna İzmir, Balıkesir, Eskişehir,...

MUĞLA 10.04.2017, 08:04
Eşsiz Bodrum Tanıtım Tırı İstanbul’da

Yerli turist çekmek için yola çıkan Eşsiz Bodrum Tanıtım Tırı İstanbul’da İstanbullular ile buluşuyor.

20 Mart’ta Bodrum’dan yola çıkan Eşsiz Bodrum Tanıtım Tırı, Aydın’dan başladığı Türkiye turuna İzmir, Balıkesir, Eskişehir, Bursa Çanakkale, Edirne ve Tekirdağ’la devam etti. Her gittiği yerde vatandaşlardan tarafından yoğun ilgi ve memnuniyetle karşılanan TIR, cuma günü Beşiktaş İskele Hayrettin Paşa Meydanı’nda misafirlerini ağırlamaya başladı. Eşsiz Bodrum Tanıtım Tırı cumartesi ve pazar günü de yine aynı yerde olacak ve misafirlerine Bodrum’un simgesi olan Bodrum mandalina kolonyası, Bodrum mandalina lokumu, Bodrum gazozu ile tanıtım broşürleri ve kitapçıkları ikram edecek, Bodrum’un bilinmeyen özelliklerini anlatacak.

Eşsiz Bodrum Tanıtım Tırı 10 Nisan Pazartesi günü Kocaeli’nde olacak iki gün boyunca Kocaeli halkı ile buluşacak. Gerçekleştirilen planlar doğrultusunda 29 ile gitmesi planlanan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIRI, Kocaeli’nden sonra Zonguldak, Samsun, Ordu, Trabzon, Rize, Artvin, Kars, Erzurum, Sivas, Malatya, Diyarbakır, Gaziantep, Adana, Mersin, Kayseri, Ankara, Konya, Antalya ve Denizli illerini de ziyaret ederek Anadolu turunu tamamlayacak.
Yorumlar (0)
7
parçalı bulutlu
banner102