Diva Ve Dostları 10 Kilogram Deniz Mahsulü Yedi

Muğla’nın Bodrum ilçesine gelen ünlü ses sanatçısı Bülent Ersoy, dostlarıyla beraber 10 kilogram deniz mahsulü yedi.İzmir’deki konserini ardından soluğu Bodrum’da alan Diva bir balık restoranında objektiflere takıldı. Ersoy, arkadaşları...

Diva Ve Dostları 10 Kilogram Deniz Mahsulü Yedi
Muğla’nın Bodrum ilçesine gelen ünlü ses sanatçısı Bülent Ersoy, dostlarıyla beraber 10 kilogram deniz mahsulü yedi.
İzmir’deki konserini ardından soluğu Bodrum’da alan Diva bir balık restoranında objektiflere takıldı. Ersoy, arkadaşları ile birlikte felekten bir gece çaldı. Ersoy ve dostlarının yaklaşık 2 saat kaldığı restoranda 5 kilogram Lagos balığı, 5 kilogram karides yedikleri öğrenildi. Birçok deniz ürünün servis edildiği ve masanın tamamen deniz mahsulleri ve mezelerle donatıldığı dikkatlerden kaçmadı.
Bodrum Balıkevi isimli restoranda hazırlık yapan garsonlar Ersoy için özel koltuk getirdi. Diva ve arkadaşlarına gece boyu 6 garson servis yaptı. Ersoy’un tercih ettiği Siyah elbise ve siyah şapkası da oldukça dikkat çekti.
Ersoy, Restoran çıkışında İHAS muhabirinin sorularını yanıtladı. Ersoy Bodrum’a dostlarını ziyarete geldiğini söyleyerek, “Yeğenlerim için geldim. Fazla bir şey söyleyemeyeceğim. Herkese iyi akşamlar” dedi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gemici
Gemici - 3 yıl Önce

Evet balık yedikleri için bu haber denizle ilgili ve de önemli. Tebrikler.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176