banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

Koranavirüs salgınına tepkisiz kalmadılar

MERSİN'DEKİ ÖZGE KARAPINAR GÜZELLİK AKADEMİ VE ESTETİK MERKEZİ, SON GÜNLERDE YAŞANAN 'KORONAVİRÜS' SALGININDAN DOLAYI 19 MART’A KADAR EĞİTİM VE RANDEVULARINI DURDURDU.

MERSİN 17.03.2020, 14:46
15
Koranavirüs salgınına tepkisiz kalmadılar

Mersin’deki Özge Karapınar Güzellik Akademi ve Estetik Merkezi, son günlerde yaşanan ’koronavirüs’ salgınından dolayı 19 Mart’a kadar eğitim ve randevularını durdurdu.

Akademi Kurucusu Özge Karapınar, yaptığı yazılı açıklamada, sağlığın her şeyden önemli olduğunu vurgulayarak, "Dünya önemli bir sınav veriyor. Ülkemizde de üst düzey önlemler alınırken, bizler de kendi ölçeğimizde bu önlemlere destek vermek zorundayız. Bu anlamda 19 Mart tarihine kadar tüm randevularımızı ve eğitimlerimizi dondurduk. Önümüzdeki günlerde bu süreci uzatmamız gerekirse uzatacağız. Danışanlarımız ve öğrencilerimizin sağlığı bizler için her şeyden önemli. Tüm dünya virüs salgınından ciddi şekilde etkilenirken ülkemiz, aldığı tedbirler ile salgını en alt seviyede yaşamakta. Bizler de vatandaşlar olarak bu süreçte devletimizin aldığı kararlara saygı göstererek, hijyen kurallarına her zamankinden fazla dikkat edip, kalabalık ortamlardan uzak durmalıyız" dedi.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
22
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü