banner191

banner148

banner179

banner176

Forum Mersin’den ’Dünya Saati’ uygulamasına destek

Forum Mersin Alış Veriş Merkezi, iklim değişikliği konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlayan ‘Dünya Saati-Earth Hour’ etkinliğine bu yıl da destek verdi.Dünya Doğayı Koruma Vakfı tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında tüm ışıklarını...

MERSİN 28.03.2017, 16:41
Forum Mersin’den ’Dünya Saati’ uygulamasına destek

Forum Mersin Alış Veriş Merkezi, iklim değişikliği konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlayan ‘Dünya Saati-Earth Hour’ etkinliğine bu yıl da destek verdi.

Dünya Doğayı Koruma Vakfı tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında tüm ışıklarını azaltan Forum Mersin, uygulamanın sürdürülebilir bir geleceğe olan katkısına dikkat çekti.

Etkinlik günü Akdeniz 3. Göz Eğitim ve Gençlik Derneği ile Mersin’de faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en büyük geri dönüşüm tesislerinden biri olan ÇEVDOSAN iş birliğinde flash mob aktivitesi gerçekleştirildi. Aktivite kapsamında alışveriş merkezinde 50 kişilik grup dans etti. Mersinlilerin yoğun ilgi gösterdiği keyifli etkinlikte renkli görüntüler ortaya çıktı.

Bu yıl 11. düzenlenen ’Dünya Saati’ kampanyası kapsamında, kentleri ve ülkeleri temsil eden ikonik yapılar başta olmak üzere binlerce binada ışıklar bir saatliğine kapatıldı. Tüm dünyada büyük yankı uyandıran etkinliğe, Türkiye dâhil olmak üzere 178 ülkeden 2 milyardan fazla insan katıldı.
Yorumlar (0)
24°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?