banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

Turgutlu Belediyesinde koronavirüs önlemleri artıyor

TURGUTLU BELEDİYESİ, KORONAVİRÜSE KARŞI ALDIĞI ÖNLEMLERİ ARTTIRIYOR. TURGUTLU BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI SÜRERKEN, TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN AKIN DA BELEDİYE PERSONELİNE MASKE DAĞITTI.

MANİSA 17.03.2020, 12:17
Turgutlu Belediyesinde koronavirüs önlemleri artıyor

Turgutlu Belediyesi, koronavirüse karşı aldığı önlemleri arttırıyor. Turgutlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından dezenfekte çalışmaları sürerken, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın da belediye personeline maske dağıttı.

Turgutlu Belediyesi bünyesinde çalışan personele tek tek maske dağıtan Başkan Çetin Akın, belediye personeli ve belediyeye gelen vatandaşların vücut ısılarının kontrolünü de yaptı. Başkan Akın, koronavirüsüne karşı belediye personelinin bireysel olarak alması gereken önlemleri de hatırlattı. Korona virüsü tehlikesine dikkat çeken Başkan Akın, “Tüm vatandaşlarımızı yakından etkileyen bir tehlikeyle ne yazık ki karşı karşıyayız. Turgutlu Belediyesi olarak hem vatandaşlarımızın hem de mesai arkadaşlarımızın sağlığını korumak bizim başlıca görevimiz. Bu sebeple bütün belediye personelimize maske dağıtımında bulunduk, personel ve belediyemize gelen vatandaşlarımızın vücut ısılarını ölçtük ve de gerekli bilgilendirmeleri yaptık” dedi.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102