banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Mahallelinin dere taşkını sorunu çözüldü

Manisa’nın Şehzadeler ilçesine bağlı Sancaklıbozköy Mahallesi’nden geçen derede mahalle muhtarından gelen talep sonrası başlanan temizlik çalışmasını tamamlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ)...

MANİSA 12.03.2017, 12:25
Mahallelinin dere taşkını sorunu çözüldü

Manisa’nın Şehzadeler ilçesine bağlı Sancaklıbozköy Mahallesi’nden geçen derede mahalle muhtarından gelen talep sonrası başlanan temizlik çalışmasını tamamlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, taşkın sorununu ortadan kaldırdı.

MASKİ Genel Müdürlüğü, dere temizlik çalışmaları kapsamında yaptığı işlerle vatandaşların sıkıntılarına çözüm oluyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan ve bugüne kadar birçok mahallenin sıkıntısını ortadan kaldıran çalışmalar il genelinde tüm hızıyla sürüyor. Şehzadeler ilçesine bağlı Sancaklıbozköy Mahallesi’nden geçen derede MASKİ ekiplerinin temizlik çalışması noktalandı. Mahalle Muhtarı Kadir Dalgın, MASKİ’den talep ettikleri temizlik çalışmasının kısa bir sürede noktalanması sebebiyle teşekkür etti.

Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ahmet Ulvi Kaynak, kısa sürede büyük işler başardıklarını söyledi. Daire Başkanı Kaynak, “Vatandaşlarımızın hem can hem de mal güvenliğini korumak için dere temizlik, ıslah ve korkuluk çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün de dere temizlik çalışmalarına büyük önem veriyor. Sancaklıbozköy Mahalle Muhtarımızdan kurumumuza gelen dere temizlik talebi sonrasında ekiplerimiz hemen harekete geçerek, çalışmasını tamamladı. Manisa’nın dereleri artık vatandaşlarımıza eziyet olmayacak” dedi.
Yorumlar (0)
24°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?