banner191

banner148

banner179

banner176

AAT’lerin ek maliyet talebine meclisten onay

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün, 2017 yılı Birinci Olağanüstü Genel Kurulu Lale Kültür Merkezi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.MASKİ Genel Müdürlüğü’nün, Manisa Merkez,...

MANİSA 13.01.2017, 11:14
AAT’lerin ek maliyet talebine meclisten onay

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün, 2017 yılı Birinci Olağanüstü Genel Kurulu Lale Kültür Merkezi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

MASKİ Genel Müdürlüğü’nün, Manisa Merkez, Turgutlu ve Gördes’te daha temiz bir Manisa için inşa ettiği atıksu arıtma tesisleri ile ilgili maddeler 2017 yılı Birinci Olağanüstü Genel Kurulu’nda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve MASKİ Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ergün’ün Başkanlığı’nda görüşüldü. Atıksu arıtma tesisleri ile ilgili daha önce alınan ana kredi üzerine yapılan ek kredi talebi doğrultusunda gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda oylanan maddelere Büyükşehir Belediye Meclisi’nden onay geldi. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, İller Bankası’nca Manisa Merkez, Turgutlu ve Gördes Atıksu Arıtma Tesisleri’nin ihalelerinin yapılmasından sonra tesislerin tamamlanması için gerekli olan ilave kredi taleplerinin bu aşamada yapılması gerektiği, dolayısıyla tesislerin maliyetinin, olası keşif artışları ve fiyat farkları ile birlikte değerlendirilerek belirlenen ilave kredilerin talep edildiği konusunda bilgilendirme yaptı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve MASKİ Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ergün, Manisa’nın geleceği için yapılan yatırımların ek maliyetleri için gerçekleştirilen genel kurulda yer alan maddelerin oybirliği ile kabul edilmesinin ardından genel kurulu noktalarken, yapılan çalışmaların Manisalılara hayırlı olması temennisinde bulundu.
Yorumlar (0)
12°
kapalı
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?