banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Öğrenciler, Çanakkale Yolcusu

Arguvan Kaymakamlığı tarafından hazırlanan ve İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü koordinesinde yürütülen “Sanatla Yaşayıp Sporla Coşan Bir Gençlik” isimli SODES Projesi kapsamında Arguvanlı 8. sınıf öğrencilerine yönelik Çanakkale...

MALATYA 11.05.2016, 12:56
40
Öğrenciler, Çanakkale Yolcusu
Arguvan Kaymakamlığı tarafından hazırlanan ve İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü koordinesinde yürütülen “Sanatla Yaşayıp Sporla Coşan Bir Gençlik” isimli SODES Projesi kapsamında Arguvanlı 8. sınıf öğrencilerine yönelik Çanakkale gezisi düzenlendi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünde öğrencilerin uğurlama törenine katılan Arguvan Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, “TEOG sınavında başarı göstererek bizleri mutlu ettiniz. Düzenlenen bu geziyle de başarının bir nebze karşılığını vermiş oluyoruz. Özellikle gezi kapsamında yer alan Çanakkale’yi gezerken oranın manevi hatırasından istifade etmenizi istiyorum” diye konuştu.
Öğrencilerin uğurlanması esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Özmen Düz, Şube müdürleri Hafız İmer ve Hasan Yay’da hazır bulundu. Öğrenciler, gezi kapsamında Denizli-Nevşehir-Çanakkale ve İstanbul illerinin tarihi ve turistik yerlerini ziyaret edecek. Ayrıca proje kapsamında geçtiğimiz haftalarda günü birlik olarak Elazığ, Nemrut, Urfa ve Gaziantep’e de gezi düzenlenmişti.
Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü