banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Battalgazi Belediye Meclisi, Toplandı

Battalgazi Belediye Meclisi, Mart Ayı Olağan Toplantısı’nın birinci birleşiminde imar ağırlıklı gündem maddeleri görüşüldü.Battalgazi Belediye Meclisi, Mart Ayı Olağan Toplantısı 1. Birleşimi, Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda...

MALATYA 02.03.2016, 16:15
Battalgazi Belediye Meclisi, Toplandı
Battalgazi Belediye Meclisi, Mart Ayı Olağan Toplantısı’nın birinci birleşiminde imar ağırlıklı gündem maddeleri görüşüldü.
Battalgazi Belediye Meclisi, Mart Ayı Olağan Toplantısı 1. Birleşimi, Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başkanlığında gerçekleştirilen meclis toplantısı Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Mart Ayı Olağan meclis toplantısının birinci birleşiminde imar ile ilgili gündem maddeleri ele alınırken bazı maddeler ise İmar Komisyonu’na havale edildi. Toplantıda ayrıca, daha önce İmar, Eğitim ve Kültür Komisyonları’na havale edilen Erenli Mahallesi Muhtarlığı’na ait isim değişikliği ile ilgili gündem maddesi de görüşülmek üzere bir sonraki toplantıya ertelendi.
Meclis toplantısının ikinci birleşimi 3 Mart Perşembe günü Saat 13.00’de yapılacak.
Yorumlar (0)
22°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?