banner191

banner148

banner179

banner176

Mabel Matiz Silifkeliler ile buluştu

Müziğin sevilen ismi Mabel Matiz, 44. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali’nin ilk gecesinde hayranlarıyla buluştu.Mabel Matiz, Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali’nin ilk gecesinde sevenleriyle buluştu. Konser alanını...

MAGAZİN 21.05.2017, 12:32
Mabel Matiz Silifkeliler ile buluştu

Müziğin sevilen ismi Mabel Matiz, 44. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali’nin ilk gecesinde hayranlarıyla buluştu.

Mabel Matiz, Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali’nin ilk gecesinde sevenleriyle buluştu. Konser alanını hıncahınç dolduran müzikseverler, gece boyunca tüm şarkılara hep birlikte eşlik etti.

Silifke’de konser vermekten çok büyük mutluluk duyduğunu belirten Mabel Matiz, "44. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivalimiz kutlu olsun. Burada ve Silifke’nin siz sıcak insanlarıyla bir araya gelmek çok güzel. Bizleri buluşturan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Turgut’a çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Mabel Matiz, konser alanını saatler öncesinde dolduran hayranlarına ilk albümünden bu yana en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Sanatçı Mabel Matiz’e konser sonrası Silifke Belediyesi Kültür Müdürü Üstün Zayim tarafından çiçek ve plaket takdim edildi.
Yorumlar (0)
24°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?