banner191

banner148

banner179

banner176

4N1K filminin İzmir galasında izdiham

"4N1K" filminin İzmir galasında adeta izdiham yaşandı. Gala öncesi oyuncular ve kitabın yazarı Büşra Yılmaz hayranlarıyla bir araya geldi.Yazar Büşra Yılmaz’ın satış rekorları kıran gençlik kitabı 4N1K’nın 12 Mayıs’ta vizyona...

MAGAZİN 21.05.2017, 11:32
4N1K filminin İzmir galasında izdiham

"4N1K" filminin İzmir galasında adeta izdiham yaşandı. Gala öncesi oyuncular ve kitabın yazarı Büşra Yılmaz hayranlarıyla bir araya geldi.

Yazar Büşra Yılmaz’ın satış rekorları kıran gençlik kitabı 4N1K’nın 12 Mayıs’ta vizyona giren filminin İzmir galası, Forum Bornova’da gerçekleştirildi. 4N1K filminin oyuncuları ve yazar Büşra Yılmaz, film öncesinde yaşları 12 ile 15 yaş arasındaki hayranlarıyla buluştu. Gala öncesi yapılan söyleşide hayranlarının sorularını yanıtlayan filmin oyuncuları Gözde Mutluer, Burak Yörük, Cihan Şimşek, Sina Özer, Hasan Denizyaran ve filmi yapımcısı Soydan Soysal, sevenleriyle bol bol fotoğraf çektirdi.

Hayranlarının yoğun ilgisi altında filmin izleneceği salona arka kapıdan alınan oyuncular, salonda yine hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Filmi hayranları ile birlikte izleyen yazar Büşra Yılmaz, hayranlarının “Filmin devamı olacak mı?” sorusuna, “Filmin devamını yapmayı düşünüyoruz” yanıtını verdi.
Yorumlar (0)
19°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?