banner191

banner148

banner179

banner176

Taranto port 49 yıllığına Yılport'un

Sözleşme, Yıldırım Holding'in Başkanı ve CEO'su Robert Yüksel Yıldırım ve AdSP Başkanı Sergio Prete tarafından imzalandı.

LİMANLAR 01.08.2019, 07:58 01.08.2019, 08:13 Nermin İstikbal
Taranto port 49 yıllığına Yılport'un
 Taranto port 49 yıllığına Yılport'un YILPORT Holding, İtalya'nın topuğunda bulunan Taranto San Cataldo Konteyner Terminali'nin, 49 yıllık işletme imtiyaz haklarını alarak, İtalya'da ilk Terminali portföyüne ekledi.Sözleşme, Yıldırım Holding'in Başkanı ve CEO'su Robert Yüksel Yıldırım ve AdSP Başkanı Sergio Prete tarafından imzalandı. Anlaşma TCT'nin (Taranto konteyner terminali) tasfiyesi ve Evergreen ve Hutchinson çoğunluk hissedarlarının serbest bırakılmasından dört yıl sonra geldi.
 İtalyan bölge mahkemesi (TAR), Southgate Europe Terminal Konsorsiyumunun temyiz başvurusunu reddetti ve Taranto limanının 49 yıllık imtiyazının tümünün Yılport Holding'e bırakılmasına kesin olarak karar verdi.
 Yılport, Taranto limanının iskelesinin yıllık konteyner taşıma kapasitesini ikiye katlama niyetinde olduğunu belirtti.Taranto Konteyner Terminali'nin yönetimini üstlenerek Polisettoriale İskelesi'ndeki terminalin 2015 yazına kadar Hutchison Port Holdings (HPH), Evergreen Marine Corporation ve Maneschi tarafından konteyner taşıma kapasitesi ile işletildiğini belirtti. Yıllık yaklaşık 4 milyon TEU'ya iki katına çıkarılacak.

Yorumlar (1)
Murat 3 ay önce
Eleman alımıyapıyorlarmıs ama guvenip paş vuru yapamıyoruz pıyasa sahtekarlar la dolu kımden ogrencez dogu olup olmadıgını
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?