banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Safiport Derince Avrupa’ya express servis başlattı!

Türkiye'nin önde gelen limanlarından Safiport Derince ile İtalya Trieste arasında 'MSC Express' servisi başlatıldı. MSC Express servis ile ithalat ve ihracat yükleri, Avrupa’nın 9 ülkesine kapı teslim olarak gerçekleştiriliyor.

LİMANLAR 12.11.2020, 16:31 12.11.2020, 17:02 Halit Emre İbrahimoğlu
158
Safiport Derince Avrupa’ya express servis başlattı!

Türkiye'nin önde gelen limanlarından Safiport Derince ile İtalya Trieste arasında 'MSC Express' servisi başlatıldı.Bu servis ile ithalat ve ihracat yükleri Avrupa’nın 9 ülkesine kapı teslim olarak gerçekleştiriliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Safiport Derince yetkilileri, şu bilgileri verdi: "Intermodal liman özelliği sayesinde denizyolu taşımacılığını karayolu ve tren yolu ile destekleyen Safiport Derince’den Trieste’ye gerçekleşen MSC Express servis ile Almanya, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Slovenya, Macaristan, İsviçre, Slovakya, Polonya’ya hızlı teslimatlar karşılıklı olarak yapılacak.

Zaman ve maliyat avantajı sunuyor

MSC, Avrupa’ya kara nakliyesine alternatif ve daha ekonomik yeni bir express servis başlattı.

Derince’den Trieste’ye başlayan express servis ile ithalat ve ihracat yükleri en kısa transit süreler ile varış noktasına ulaştırılıyor. TIR ile yapılan taşımalara güvenli bir alternatif olarak sunulan yeni denizyolu servisi sayesinde ihracatlar kara sınır kapısı sıkıntısı yaşanmadan gerçekleşecek.

Her cumartesi Safiport Derince’den çıkarak Trieste’ye varacak olan servis, 3,5 günde Trieste Free Port’ta olacak ve İtalya – Trieste Free Port’tan çıkarak Safiport’a dönüşünü tamamlayacak. Bu servisle yükler, Anadolu’dan Safiport Derince’ye uzanan, Trieste’den tüm Avrupa’ya yayılan global tren ağı sayesinde en hızlı ve güvenilir şekilde adrese teslim edilecek.

Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü