banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

COSCO'dan Antalya-Port Akdeniz'e İlk Sefer

“COSCO (China Ocean Shipping Company)” armatörü; 19.09.2013 tarihinde “CONTSHIP ECO” isimli gemileriyle birlikte, Port Akdeniz-Antalya’ya ilk deneme seferini yaptı.

LİMANLAR 19.09.2013, 17:23
COSCO'dan Antalya-Port Akdeniz'e İlk Sefer

Sahip olduğu konteyner gemisi filosu ve elleçlediği konteyner hacmi ile birlikte, Dünya’da ilk 5’te yer alan  “COSCO (China Ocean Shipping Company)”  armatörü; 19.09.2013 tarihinde “CONTSHIP ECO” isimli gemileriyle birlikte, Port Akdeniz-Antalya’ya ilk deneme seferini yaptı.
 
İlk seferinde 107 TEU ithal dolu konteynerleri ile gelen ve acenteliğini “Martı Konteyner Hizmetleri A.Ş.”nin yaptığı COSCO, bundan sonraki deneme seferlerinde ihracat yükü de alarak Antalya’da kalıcı olmayı planlama olduğu öğrenilid.

COSCO, Antalya destinasyonu ile birlikte, en kuzeyden en güneye kadar Türkiye’nin bütün bölgelerinde servis vermeyi hedefliyor.

COSCO; ana gemi aktarmaları için, şuan operatörlüğünü kendilerinin yapmakta olduğu PİRE Limanı’nı kullanıyor.
 
Cosco Shipping ve Martı Konteyner Yönetimi; gelen ilk gemilerinin operasyonunu ve limanımızdaki çalışmaları yerinde inceleyerek, değerlendirmelerde bulundu ve Port Akdeniz-Antalya’daki gelişmeleri çok yakından takip ettiklerini ifade ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

Yorumlar (0)
18°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?