banner246

banner176

banner242

banner191

banner148

banner179

banner248

banner145

Esnaflar Korona virüse karşı duyarlı

ESNAFLAR DA VİRÜSE KARŞI DUYARLI

KÜTAHYA 18.03.2020, 12:42
39
Esnaflar Korona virüse karşı duyarlı

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde de bazı esnaflar, yeni tip Korona virüse (Kovid-19) karşı dezenfekte işlemi gerçekleştiriyor.

Yeni Mahalle Haşim Benli Bulvarı üzerinde kahvehane işleten Kamil Gümüş, işyerinin daha hijyen ve yeni tip koronovirüsten korumak için özel bir ilaç firması ile anlaşarak dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirdi.

Kahvehane işletmecisi Kamil Gümüş yaptırmış olduğu dezenfeksiyon hakkında şunları söyledi: " İşyerimizi kendi imkanlarımız ile dezenfeksiyon yaptırıyoruz. Kamu kurumlarımız gerekli önlemleri alıyor. Bizler de herşeyi devletten beklememek anlayışı ile kendi imkanlarımız ile işyerimizi dezenfeksiyon yaptık."

İlaç firma yetkilisi Ali Yaşaroğlu, "Kütahya bölgesinde dezenfekte işlemlerini 2006 yılından bu yana yapıyoruz ancak son yaşanan Koronavirüs olayı nedeniyle işlerimizde aşırı yoğunluk yaşanmaya başlandı. Fakat biz bunu çıkarcılık yaparak fiyatlarımızı arttırmıyoruz. Normal günde ne kadar ücret alıyorsak yine aynı ücretlerle bu uygulamayı yapıyoruz . Hidrojen Peroksit Aktif maddeli ürünler kullanıyoruz. Ortamda uzun süre kalıcı koruma sağlıyoruz. 4 ayrı ekibimiz ile farklı noktalara hizmet veriyoruz." dedi.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
banner255
6
parçalı az bulutlu
banner102
banner85
Günün Karikatürü Tümü