banner191

banner148

banner179

banner176

Doğa harikası piknik alanı sahipsiz

Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Aşağı Yoncaağaç köyünde bulunan piknik alanının bakımsız haline vatandaşlar tepki gösterdi.Aşağı Yoncaağaç köyü sınırları içinde sulama göledinin de bulunduğu çam ve meşe ağaçlarıyla kaplı...

KÜTAHYA 22.05.2017, 10:52
Doğa harikası piknik alanı sahipsiz

Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Aşağı Yoncaağaç köyünde bulunan piknik alanının bakımsız haline vatandaşlar tepki gösterdi.

Aşağı Yoncaağaç köyü sınırları içinde sulama göledinin de bulunduğu çam ve meşe ağaçlarıyla kaplı doğa harikası Piyade ismi verilen piknik alanında ne yeterli içme suyu, ne tuvalet, ne çöp kutusu ne de piknik masası bulunmaması piknik amacıyla bölgeye gelen vatandaşların tepkisine neden oluyor.

Piknik alanının bakımsız haline tepki gösteren vatandaşlar,”Havalar ısınmaya başladı. Bizlerde ailecek Aşağı Yoncaağaç köyünün hemen bitişiğinde sulama göledinin de bulunduğu meşe ve çam ağaçlarıyla kaplı doğa harikası Piyade piknik alanına piknik yapmaya geldik. Ancak burada yeterince ne içecek su var, ne tuvalet, ne piknik masası ve ne de çöp kutusu var. Piknik alanı tamamıyla yalnızlığa terk edilmiş durumda. Yetkililerden bu nadide alana sahip çıkmalarını ve eksiklerinin giderilerek vatandaşın hizmetine sunulmasını istiyoruz” dediler.(MA-EFE)
Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?