banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Bilal Şenel: Bölgemizin turizm potansiyelleri insanlığın hizmetine sunmalıyız

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Dumlupınar Bölgesel Yürütme Kurulu’nu kabul etti.Vali Nayir’in Kütahya İl Özel İdaresi’ndeki makamında gerçekleşen nezaket ziyaretinde, TÜRSAB Dumlupınar Bölgesel Yürütme...

KÜTAHYA 13.01.2017, 12:00
Bilal Şenel: Bölgemizin turizm potansiyelleri insanlığın hizmetine sunmalıyız

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Dumlupınar Bölgesel Yürütme Kurulu’nu kabul etti.

Vali Nayir’in Kütahya İl Özel İdaresi’ndeki makamında gerçekleşen nezaket ziyaretinde, TÜRSAB Dumlupınar Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Bilal Şenel ile yürütme kurulu üyeleri hazır bulundu.

Kütahya, Afyonkarahisar ve Uşak illerini kapsayan Dumlupınar Bölgesel Yürütme Kurulu’nun faaliyetleri hakkında bilgiler veren Bilal Şenel, “Bölgemizin turizm potansiyellerinin insanlık hizmetine kazandırılması, turizm kültürünün oluşturulması, potansiyellerimizin tanıtılması noktasında çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin zor günlerden geçtiği bu süreçte bizler daha fazla çalışarak bölgemizdeki turizm canlılığını artırmalı ve ekonomiye katkıda bulunmalıyız. Potansiyelimizi sadece ekonomik kazanç olarak değil, değerlerimizin tüm insanlık alemine tanıtılması noktasında da kullanabilmeliyiz” dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Nayir, heyete çalışmalarında başarılar dileyerek gerekli desteğin verileceğini söyledi. (EFE)
Yorumlar (0)
25°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?