banner246

banner176

banner242

banner191

banner148

banner179

banner248

banner145

Çukurova’nın Renkleri 2 Fotoğraf Yarışması’nın ödülleri verildi

Çukurova Kalkınma Ajansı’nın (ÇKA) “Çukurova’nın Renkleri 2” isimli fotoğraf yarışmasının birincilik ödülü, Uğur Kurtuba’ya verildi.ÇKA’nın Çukurova bölgesindeki fotoğraf dernekleriyle işbirliğiyle düzenlediği “Çukurova’nın...

KÜLTÜR-SANAT 24.05.2017, 20:15
132
Çukurova’nın Renkleri 2 Fotoğraf Yarışması’nın ödülleri verildi

Çukurova Kalkınma Ajansı’nın (ÇKA) “Çukurova’nın Renkleri 2” isimli fotoğraf yarışmasının birincilik ödülü, Uğur Kurtuba’ya verildi.

ÇKA’nın Çukurova bölgesindeki fotoğraf dernekleriyle işbirliğiyle düzenlediği “Çukurova’nın Renkleri 2 Fotoğraf Yarışması” sona erdi. Yarışmanın ödül töreni ajansın konferans salonunda yapıldı. Tören, Çukurova turizm tanıtım filminin gösterimiyle başladı.

ÇKA Genel Sekreteri Lütfi Altunsu, Çukurova’nın coğrafi, kültürel değerlerinin yanı sıra tarihi ve turistik zenginlikleri ile bölgenin lezzetlerini tanıtmak amacıyla çalıştıklarını dile getirdi. İnsanların dikkatini Çukurova’ya çekmek için yaptıkları çalışmaları anlatan Altunsu, "Çukurova’nın bu güzelliklerinin turizmde değerlendirebilmek için bölgenin tanıtımından sorumlu önemli bir kurum olarak çeşitli faaliyetlerle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yurt dışı ve yurt içinde fuarlar düzenleyerek çeşitli dillerde hazırlanan tanıtım rehberleriyle, seyahat yazarlarını bölgemizde ağırlayarak bu konuda adımlar attık. İlk yarışmada başarılı olan fotoğraflar bölge tanıtımında ve fuarlarda hala kullanılmaktadır" ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından Çukurova’nın Renkleri Fotoğraf Yarışması’nın birincilik ödülü Aytaç Kurtuba’ya, ikincilik ödülü Özgür Kalay’a, üçüncülük ödülü ise Eray Akdal’a verildi.

Yorumlar (0)
banner255
4
az bulutlu
banner102
banner85
Günün Karikatürü Tümü