banner191

banner148

banner179

banner176

Medicana Hastanesi Çanakkale Zaferini unutmadı

Özel Konya Medicana Hastanesi 18 Mart Çanakkale Zaferi Anma Etkinlikleri ile hem hastaneye gelen hastalarını hem de personelini duygulandırmayı başardı.Medicana Hastanesi Çanakkale Zaferini Anma Etkinliğinde, Form Kampüs Koleji resim öğretmenlerinin...

KONYA 18.03.2017, 15:58
Medicana Hastanesi Çanakkale Zaferini unutmadı

Özel Konya Medicana Hastanesi 18 Mart Çanakkale Zaferi Anma Etkinlikleri ile hem hastaneye gelen hastalarını hem de personelini duygulandırmayı başardı.

Medicana Hastanesi Çanakkale Zaferini Anma Etkinliğinde, Form Kampüs Koleji resim öğretmenlerinin hazırlamış olduğu temsili Çanakkale Abidesi, kabristan taşları ve savaş görsellerinden oluşan resim sergisini hastane içerisinde sergiledi. Hasta ve personel yoğun ilgi gösterdiği temsili abide ve sergi ile fotoğraf çektirdi. Hastanede günlük yemek menüsü de Çanakkale Savaşında askerlere verilen yemek menüsü ile değiştirildi. Yağlı buğday çorbası, şekersiz üzüm hoşafı ve tahıl ekmeğini alıp masalarına geçen tüm personel yemekten önce şehitlerimiz ve gazilerimizin aziz ruhları için saygı duruşunda bulundu. Yemek saati boyunca yemekhane içinde Çanakkale 1915 adli film gösterimi yapıldı.
Yorumlar (0)
21°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?