banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Kulu’da Yargıtay Cumhuriyet Savcısından Öğrencilere Konferans

Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Samancı, memleketi Konya’nın Kulu ilçesinde mezun olduğu lisede öğrencilerle bir araya gelerek konferans verdi.Konferans, Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Samancı’nın 1986 yılında mezun olduğu...

KONYA 02.03.2016, 18:23
Kulu’da Yargıtay Cumhuriyet Savcısından Öğrencilere Konferans
Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Samancı, memleketi Konya’nın Kulu ilçesinde mezun olduğu lisede öğrencilerle bir araya gelerek konferans verdi.
Konferans, Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Samancı’nın 1986 yılında mezun olduğu Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi. Konferansa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Yapar, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Kemal Ünlü, Samancı’nın aynı okuldan mezun olduğu arkadaşları ile öğrenciler katıldı. Samancı, konferansta öğrencilere, görevi ve çeşitli ceza maddeleri ile ilgili bilgiler vererek, hayat boyunca gayret göstererek önemli konumlara gelebileceklerini anlattı, tavsiyelerde bulundu. Konferansta, edep ve ahlakın önemine de değinen Samancı, öğrencilerin sorularını da cevaplandırdı.
Konferans sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Yapar ve mezun olduğu arkadaşları tarafından Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Yahya Samancı’ya plaket takdim edildi.
Yorumlar (0)
13°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?