banner191

banner148

banner179

banner176

Başkan Özgüven’den muhtarlara motivasyon gezisi

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, muhtarlara yönelik motivasyon ve teknik gezisi düzenledi.Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Antalya’da muhtarlara motivasyon ve teknik gezisi düzenledi. Muhtarların kendilerinin...

KONYA 22.05.2017, 16:53
Başkan Özgüven’den muhtarlara motivasyon gezisi

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, muhtarlara yönelik motivasyon ve teknik gezisi düzenledi.

Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Antalya’da muhtarlara motivasyon ve teknik gezisi düzenledi. Muhtarların kendilerinin hizmet noktasında en önemli yardımcıları olduğunu ifade eden Başkan Özgüven, “Onların vefakar ve fedakar çalışmalarının ve belediyemizin hizmetlerinde sundukları katkılara takdir anlamında bu geziyi düzenledik. Her zaman dile getiriyorum muhtarlarımız bizim mesai arkadaşımızdır. Mahallelerimizin gözü, kulağı olan muhtarlarımız hizmet noktasında yapacağımız çalışmalarımızı şekillendiriyorlar. Her şeyden önce halkımız güvenerek bizi Şehr-i Emin olarak görevlendirirken, mahallesinin sakinleri de onları seçerek temsil hakkı tanımışlardır. Biz seçilmişlerin bu noktada bize güvenen hemşehrilerimize karşı sorumluluklarımız var. Bunun bilincindeyiz ve sorumluluklarımızı yerine getirmek için gerek muhtarlarımız gerekse bizler canla başla çalışıyoruz. Ama bazen yorucu maratonlarla yıpranıyoruz bu kısa tatil muhtarlarımızın streslerini attıracak hizmet sezonunun açıldığı bu dönemde motive edecektir” dedi.

Düzenlenen motivasyon programı için Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven’e teşekkür eden muhtarlar, Antalya’da güzel vakit geçirdiklerini söyledi.
Yorumlar (0)
21°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?