banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Başkan Ayaz Ekibiyle Başiskele’yi Karış Karış Gezdi

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, yapımı devam eden ve tamamlanan hizmetleri belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve muhtarlarla birlikte yerinde inceledi.Yeni haftaya hizmetleri yerinde inceleyerek başlayan Başiskele Belediye Başkanı...

KOCAELİ 02.03.2016, 18:05
Başkan Ayaz Ekibiyle Başiskele’yi Karış Karış Gezdi
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, yapımı devam eden ve tamamlanan hizmetleri belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve muhtarlarla birlikte yerinde inceledi.
Yeni haftaya hizmetleri yerinde inceleyerek başlayan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz gün içerisinde 7 mahalleyi gezdi. Vatandaşların taleplerinin bulunduğu sokaklarda vatandaşlarında rızasını alarak gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi. İlk olarak Karadenizliler Mahallesini gezen Başkan Ayaz, Işıklı Sokak, Aybüke Sokak, Şenkaya Sokak, Horon Sokak, Nergiz Sokak, Ordulular Sokak yol güzergâhında incelemelerde bulundu. Daha sonra Vezirçiftliği Mahallesine geçen Başkan Ayaz, Meclis Üyeleri, birim müdürleri ve Muhtarlar duvar boya ve aydınlatma çalışmalarının devam ettiği Gül Sokağı ve ardından Park Sokak’ta yapımı devam eden Semt Konağı ve Sosyal Yaşam Merkezi inşaatını gezdi. Ovacık Mahallesi Engin Sokağa da uğrayan Başkan Ayaz burada yol düzenleme çalışmasının başlaması talimatını verdi. Burada vatandaşlarla kısa sohbet eden Başkan Ayaz, mahallelerimizde acil olan sorunları çözüme kavuşturduklarını ifade ederek, bundan sonraki süreçte mahallemize kalıcı eserler yapmak için çalışmalarımız devam edecek dedi.
Daha sonra Mehmetağa Mahallesi’nde yapım çalışmaları tamamlanan son düzenlemelerin yapıldığı Ada Park 2. etapta incelemelerde bulunan Başkan Ayaz Park açılışının kısa sürede yapılacağı müjdesini verdi. Nisan ayında yapımına başlanması planlanan Kullar Kent Meydanını gezen Başkan Ayaz, Meclis Üyeleri ve muhtarlar üç boyutlu projenin görsellerini inceledi. Kullar Yakacık Mahallesi Yakacık Caddesi üzerinde yol genişlemesi sonrasında yapılan dekoratif duvar, yaya ve bisiklet yolu ile Gündoğan Sokak’ta dekoratif duvar yapım çalışmaları incelendi.
Yorumlar (0)
23°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?