banner191

banner148

banner179

banner176

Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları

Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Abdulkadir Akkaş ve beraberindeki heyet Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erdal Öndeş’i ziyaret etti.Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında kamu kurum ve kuruluşları...

KİLİS 22.05.2017, 11:43
Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları

Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Abdulkadir Akkaş ve beraberindeki heyet Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erdal Öndeş’i ziyaret etti.

Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarına ziyaret gerçekleştirdiklerini dile getiren İl Müdürü Abdulkadir Akkaş, Sosyal Güvenlik Kurumunun çalışmaları hakkında kısaca bilgi verdi. KİTSO Başkanı Mehmet Erdal Öndeş ile görüş alış verişinde bulunan Abdulkadir Akkaş Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünün bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Kilis Ticaret ve Sanayi Odası ile yakın işbirliği içerisinde olacaklarını belirtti. Ziyaretlerinden dolayı SGK İl Müdürü Abdulkadir Akkaş ve beraberindekilere teşekkür eden KİTSO Başkanı Mehmet Erdal Öndeş, SGK’nın tüm vatandaşlar için önemli bir kurum olduğunu, KİTSO olarak her konuda yardım ve işbirliğine hazır olduklarını belirterek, Sosyal Güvenlik Haftasını kutladı.
Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?