banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Talas’ta Öğle Yemekleri Odalara Servis Edildi

KORONAVİRÜSE KARŞI ÖNLEMLERİNİ ARTIRAN VE İLÇE GENELİNDE TEMİZLİK VE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜREN TALAS BELEDİYESİ’NDE, BELEDİYEDE GÖREV YAPAN PERSONELİN ÖĞLE YEMEKLERİ DE ODALARINA SERVİS EDİLDİ.

KAYSERİ 17.03.2020, 12:57
31
Talas’ta Öğle Yemekleri Odalara Servis Edildi

Koronavirüse karşı önlemlerini artıran ve ilçe genelinde temizlik ve dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdüren Talas Belediyesi’nde, belediyede görev yapan personelin öğle yemekleri de odalarına servis edildi.

Koronavirüse karşı her türlü tedbiri almaya devam eden Talas Belediyesi, koruyucu önlemler çerçevesinde yemekhaneyi de kapattı. Personelin toplu olarak bir araya gelmesinin önüne geçmek amacıyla yemekhanenin kapatılmasıyla birlikte öğle yemekleri odalara kapalı paketler halinde servis edilmeye başlandı.

Uygulamadan son derece memnun olan çalışanlar ise, “İnsanların toplu olarak bir araya gelmemesi gereken bu günlerde, son derece hassas ve titiz bir yöntem ile öğle yemeğimizi yeme imkanı bulduk. Bizi düşünen ve yemeklerimizi odalarımızda huzurlu şekilde yememizi sağlayan Başkanımız Mustafa Yalçın’a teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü