banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Göller Bölgesine doğal mesire alanı

HACILAR BELEDİYESİ GELİŞTİRDİĞİ PROJELERLE VATANDAŞLARIN DOĞAL ORTAMDA VAKİT GEÇİREBİLECEKLERİ GÜNÜBİRLİK ALANLARI OLUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR.

KAYSERİ 16.06.2020, 10:29
117
Göller Bölgesine doğal mesire alanı

Hacılar Belediyesi geliştirdiği projelerle vatandaşların doğal ortamda vakit geçirebilecekleri günübirlik alanları oluşturmaya devam ediyor.

Hacılar Kızılören yolu üzerinde bulunan Uzungöl çevresinde incelemelerde bulunan Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, burada doğal dokuyu bozmadan vatandaşların günübirlik olarak kullanabilecekleri bir mesire alanı oluşturmak için çalışmalara başladıklarını söyledi.

Hacıların birçok doğal güzelliğe sahip olduğunun altını çizen Başkan Özdoğan, “Hacılarımızın güzel bölgelerinden birinde yine incelemelerde bulunuyoruz. Burası Uzun Göl, Göller Bölgesi diye bilinen bir bölge. Hem mesire alanı hem doğal yaşam alanı. Bir taraftan da doğa sporlarıyla uğraşan sporcularımızın uğrak yeri. Bir taraftan vatandaşlarımızın doğal piknik alanı. Burada nasıl bir güzelleştirme yapabiliriz. Burayı daha nasıl bilinir hale getirebiliriz diye bugün ekibimizle birlikte incelemelerde bulunuyoruz. Bu güzelliği bütün Hacılarımız biliyor ama bütün Kayseri’mize de bütün Türkiye’mize tanıtmak için çalışma içerisindeyiz. İnşallah bu yaz böyle bir güzel çalışma yapacağız. Bu doğal güzelliği bu doğal alanı görmeyen tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü