banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Büyükşehir belediyesi ilçeleri dezenfekte ediyor

KORONAVİRÜS SALGINI NEDENİYLE KENT MERKEZİNDE HALKA AÇIK TÜM ALANLARDA TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BU YÖNDEKİ ÇALIŞMALARINA İLÇELERİ DE EKLEDİ. BÜYÜKŞEHİR

KAYSERİ 16.03.2020, 15:36
21
Büyükşehir belediyesi ilçeleri dezenfekte ediyor

Koronavirüs salgını nedeniyle kent merkezinde halka açık tüm alanlarda temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını sürdüren Kayseri Büyükşehir Belediyesi, bu yöndeki çalışmalarına ilçeleri de ekledi. Büyükşehir ekipleri Tomarza ilçesinde temizlik ve dezenfeksiyon çalışması yürüttü.

Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini şehrin her bölgesinde büyük bir gayret ve titizlikle sürdürüyor. Kayseri’nin merkez ilçelerinde devam eden temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları ilçelerde de başladı. Büyükşehir Belediye ekipleri virüs salgını geçene kadar şehrin her bölgesinde temizlik çalışmalarını sürdürecek. Tomarza ilçe merkezinde de çalışmalarını yürüten ekipler tüm kamu kurum ve kuruluşlarında, okullarda, otobüs duraklarında, dükkanlarda ve kamunun kullanımına açık olan bütün alanlarda temizlik ve dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirdi.

Kayseri şehir merkezinde devam eden dezenfeksiyon çalışmaları, tüm ilçelerde de titizlikle gerçekleştirilecek.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
29
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü