banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Bünyan’da Modern Hizmet Dönemi Başladı

Bünyan Belediyesi ilçenin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak ve vatandaşlara daha iyi hizmet vermek için temizlik filosunu genişletti.Daha önce temizlik hizmetlerinin zamanında ve hiç aksatılmadan devam ettirilmesi için yeni sıkıştırtmalı...

KAYSERİ 03.03.2016, 09:10
Bünyan’da Modern Hizmet Dönemi Başladı
Bünyan Belediyesi ilçenin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak ve vatandaşlara daha iyi hizmet vermek için temizlik filosunu genişletti.
Daha önce temizlik hizmetlerinin zamanında ve hiç aksatılmadan devam ettirilmesi için yeni sıkıştırtmalı çöp kamyonları, yol süpürme araçları ve çöp konteynırlarını hizmete sunan Bünyan Belediyesi temizlik hizmetlerinde kullanılmak üzere 2 adet vakumlu yol süpürme aracı (fil), kamuya açık alanlarda kullanılmak üzere temizlik seti, ayrıca haşeratla mücadele kullanılmak üzere bir yeni ilaçlama aracı ve bir ilaçlama makinesini filosuna dâhil etti.
İlerleyen günlerde yeni bir yol süpürme aracı ve sıkıştırmalı çöp kamyonun filoya dâhil edileceğinin müjdesini veren Başkan Şinasi Gülcüoğlu, “Yeni araçlarımız ile etkin, hızlı ve Bünyan’a yaraşır hizmetleri hayata geçiriyoruz. Temizlik İşleri ekiplerimiz her gün bütün mahallelerimizde köşe bucak temizlikleri gerçekleştiriyor. Yeni araçlarımızla birlikte bu çalışmalarımız daha da genişlemiş ve etkinleşmiş olacak.“ diye konuştu.
Büyüyen hinterlanda bağlı olarak her geçen gün kendilerini yenilediklerini ifade eden Başkan Gülcüoğlu, “Hemşehrilerimize daha iyi hizmet verebilme adına yeni araçlar, ekip ve ekipmanlar ile hem filomuzu yeniliyor hem de güçlendiriyoruz. 44 mahallemizin her birine eşit hizmet götürmek için çalışıyoruz. Bu bilinçle hareket ederek ilçemize yeni temizlik araçlarını kazandırdık. Artık ilçemizde yeni ve modern temizlik sistemleri kullanılıyor.“ ifadelerini kullandı.
Bünyanlı vatandaşlar ise Başkan Gülcüoğlu’na teşekkür ederek yeni araçların yerinde ve güzel bir hizmet olduğunu söylediler.
Yorumlar (0)
13°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?