banner191

banner148

banner179

banner176

Cideli iş adamı, en iyi etkinlik teknesi dalında 3. kez ödül aldı

Cideli iş adamı Tamer Köseoğlu’na ait denizcilik firması tarafından üretilen tekneler, M.I.C.E. ödülleri gecesinde ‘En İyi Etkinlik Teknesi’ dalında, 3.’cü kez ödül kazandı.ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri sahiplerini...

KASTAMONU 06.04.2017, 12:04
Cideli iş adamı, en iyi etkinlik teknesi dalında 3. kez ödül aldı

Cideli iş adamı Tamer Köseoğlu’na ait denizcilik firması tarafından üretilen tekneler, M.I.C.E. ödülleri gecesinde ‘En İyi Etkinlik Teknesi’ dalında, 3.’cü kez ödül kazandı.

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl beşincisi gerçekleşen ve sektörün oscarları olarak bilinen ödül töreninde Kastamonulu iş adamı Tamer Köseoğlu’nun kurucusu olduğu Den Den Denizcilik damga vurdu. Firma, ’En İyi Deniz Etkinlik Teknesi’ ödülünü üçüncü kez kazandı. Ödülünü, Kastamonulu olan Muammer Kapucuoğlu’nun elinden alan Tamer Köseoğlu, "Bu ödülü Türkiye’nin duayen magazincilerinden çok kıymetli dostum, ve hemşehrimin elinden alıyor olmanın onurunu ve gururunu yaşıyorum. Bu muhteşem organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen herkese, bizleri destekleyen dostlarımıza, hemşehrilerime, ayrıca yönetiminde yer aldığım KASİAD ailesine çok teşekkür ediyorum. Her zaman kaliteyi ön planda tuttuk, bunu da 3.’cü kez üst üste aldığımız Türkiye’nin en saygın ‘M.I.C.E‘ ödülleriyle taçlandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Geceye Kastamonu STK’ları ve Kastamonulu bir çok tanınmış iş adamı katıldı.
Yorumlar (0)
24°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?