banner191

banner148

banner179

banner176

Başkan Eşinden Anlamlı Hediye!

Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’nın eşi Figen Karaçanta, girişimiyle engelli bir vatandaşa akülü araç hediye edildi.Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta ve eşi Figen Karaçanta evde bakım hizmeti alan ve yardıma muhtaç aileleri...

KARS 02.03.2016, 16:47
Başkan Eşinden Anlamlı Hediye!
Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’nın eşi Figen Karaçanta, girişimiyle engelli bir vatandaşa akülü araç hediye edildi.
Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta ve eşi Figen Karaçanta evde bakım hizmeti alan ve yardıma muhtaç aileleri evlerinde ziyaret ediyor. Ziyaretlerde engelli ve yaşlılarla sohbet eden Başkan Karaçanta ve eşi Figen Karaçanta, ailelerden gelen talepleri dinliyor.
Evde bakım hizmetinin amacının vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek olduğunu dile getiren Başkan Karaçanta, bu hizmetin, çevresi ve akrabaları tarafından bakımı gerçekleştirilemeyenler için verilen bir hizmet olduğunu ifade etti.
Bu doğrultuda ziyaretlerini sürdüren Başkan Karaçanta’nın eşi Figen Karaçanta, Halitpaşa Mahallesi2nde ikametgah eden engelli Güldane Kömekçiler’e, akülü arabasını teslim etti.
Figen Karaçnata, “Amacımız yaşlılarımızın ve hastalarımızın hayır duasını alarak onlara hiçbir zaman yalnız olmadıklarını, devletimizin ve belediyemizin şefkat elinin her zaman yanlarında olduğunu göstermektir. Elimizden geldiği kadarıyla engelli vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz” dedi.
Güldane Kömekçiler’de Figen Karaçanta’ya teşekkür ederek, artık rahatlıkla cadde ve sokaklara çıkabileceğini belirtti.
Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?