banner191

banner148

banner179

banner176

Usta oyuncuların ’Adalet, Sizsiniz’ oyununa yoğun ilgi

Gaziemir Belediyesi, 27 Mart Dünya Tiyatro Gününde Rutkay Aziz ve Taner Barlas’ın sahneledikleri ’Adalet, Sizsiniz’ oyununu seyirciyle buluşturdu.Gaziemir Belediyesi, 27 Mart Dünya Tiyatro Gününde ‘Adalet, Sizsiniz’ oyununu seyirciyle buluşturdu....

İZMİR 28.03.2017, 11:55
Usta oyuncuların ’Adalet, Sizsiniz’ oyununa yoğun ilgi

Gaziemir Belediyesi, 27 Mart Dünya Tiyatro Gününde Rutkay Aziz ve Taner Barlas’ın sahneledikleri ’Adalet, Sizsiniz’ oyununu seyirciyle buluşturdu.

Gaziemir Belediyesi, 27 Mart Dünya Tiyatro Gününde ‘Adalet, Sizsiniz’ oyununu seyirciyle buluşturdu. Ümit Denizer’in kaleme aldığı ve usta oyuncular Rutkay Aziz ve Barlas’ın rol aldığı ve yönettiği tiyatro oyunu, Gaziemir Atatürk Kültür Merkezinde sahnelendi. Tek perdelik bir oyun olan ’Adalet, Sizsiniz, yargının siyasallaştığı üç tarihi olayı, usta oyuncular Rutkay Aziz ve Taner Barlas’ın muhteşem yorumlarıyla sahneye taşıyor. 2012 Cevdet Kudret Edebiyat Ödülüne layık görülen oyuna, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, eşi Birsen Şenol, meclis üyeleri ile tiyatroseverler de yoğun ilgi gösterdi.
Yorumlar (0)
24°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?