banner244

banner242

banner176

banner191

banner148

banner145

banner179

banner243

Seferihisar’da amatör denizcilik eğitimi

Seferihisar Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi Ve Kuşadası Liman Başkanlığı, Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığının Başlattığı "hedef 1 Milyon Amatör Denizci" Projesi Kapsamında Eğitim Aldı.

İZMİR 19.12.2019, 10:33
Seferihisar’da amatör denizcilik eğitimi

Seferihisar Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi ve Kuşadası Liman Başkanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının başlattığı "Hedef 1 Milyon Amatör Denizci" projesi kapsamında eğitim aldı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının başlattığı "Hedef 1 Milyon Amatör Denizci" projesi ile 2023 yılına kadar 1 milyon vatandaşa denizcilik kültürünü aşılamak, denizci millet, denizci ülke konumuna ulaşılması bekleniyor. Seferihisar Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi ve Kuşadası Liman Başkanlığı da, bu proje kapsamında Seferihisar’da eğitim aldı. Gerçekleştirilen Amatör Denizci Belgesi ve Kısa Mesafe Telsiz sınavına katılım yoğun oldu. Seferihisar Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen sınava, 300’ün üzerinde vatandaş katıldı. Sınav ve sınav öncesi eğitimi ziyaret eden Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, "Seferihisar’da denizciliğin dahada gelişmesi için elimizden geleni yapmaya hazırız. Kuşadası Liman Başkanı Mehmet Kürşat Biçici’ye destekleri için ayrıca çok teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102