Menderes sahilleri yaza hazır

Menderes’in 43 kilometrelik sahil şeridi, Menderes Belediyesi’nin yaptığı çalışma ile yaza hazır hale getirildi.Menderes Belediyesi tarafından ilçenin sahil bölgesinde yaza hazırlık çalışmaları tamamlandı. Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli’nin...

Menderes sahilleri yaza hazır

Menderes’in 43 kilometrelik sahil şeridi, Menderes Belediyesi’nin yaptığı çalışma ile yaza hazır hale getirildi.

Menderes Belediyesi tarafından ilçenin sahil bölgesinde yaza hazırlık çalışmaları tamamlandı. Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli’nin yer aldığı 43 kilometrelik sahil şeridinde gerçekleştirilen çalışma ile tatilcilerin rahat ve konforlu tatil yapması amaçlandı. Özel araçlarla gerçekleştirilen sahil düzenleme çalışmalarıyla kum üzerinde yer alan taş ve çöpler kumdan arındırılarak sahil kullanışla hale getirildi.

"İddialıyız"

Çalışmalarla ilgili konuşan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “Sahil bölgemizdeki tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Yaz sezonunda tatilcilerimizin rahat ve konforlu tatil yapması için ekiplerimiz geceli, gündüzlü çalışarak Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli’yi sezona hazır hale getirdi. Bölgemizdeki yerli ve yabancı turistler, yaz tatilinin keyfini doyasıya yaşayacak. 43 kilometrelik sahil şeridimizde özel araçlarla yaptığımız düzenleme çalışmalarıyla eşi benzeri olmayan sahilimiz ile bu yılda turizmde iddialıyız” dedi.

"Turizmin yeni adresi"

Sahil bölgesinin potansiyelinin arttığını kaydeden Başkan Soylu, “Son yıllarda Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli’ye yaptığımız yatırımlar meyvesini vermeye başladı. Bizim dönemimizde başlayan ilçe tarihinin en büyük şehircilik hareketi ile sahil bölgemizin de potansiyeli arttı. Gizli cennet durumunda olan bölgemiz artık turizmin yeni adresi oldu. Tüm vatandaşlarımızı eşi benzeri olmayacak bir tatil için turizmin yeni adresi Menderes’e bekliyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
YORUMLAR
sadi hoş
sadi hoş - 2 yıl Önce

güzelde vatandaşa değil.sahiller otelcilere kiralanıyor vatandaş denize giremiyor heryerde otellerin adamı seni sokmuyorlar.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176