banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

İşitme engelliler Foça’yı gezdi

İZMİR (İHA) – İşitme engelli 120 vatandaş, Foça Belediyesi’nin misafiri olarak, turistik ilçeyi gezdi.Karşıyaka İşitme Engelliler Derneği üyelerinden oluşan 120 kişi, Foça’yı gezdi. İlk olarak Slow Food Foça Yeryüzü Pazarını...

İZMİR 13.03.2017, 15:51
İşitme engelliler Foça’yı gezdi

İZMİR (İHA) – İşitme engelli 120 vatandaş, Foça Belediyesi’nin misafiri olarak, turistik ilçeyi gezdi.

Karşıyaka İşitme Engelliler Derneği üyelerinden oluşan 120 kişi, Foça’yı gezdi. İlk olarak Slow Food Foça Yeryüzü Pazarını gezerek alışveriş yapan işitme engelli vatandaşlar ardından, Foça Tarih Merkezi ve Foça Belediyesi Çevre Kontrol Müdürlüğü Akdeniz Foku Tanıtım Merkezini ziyaret etti. İşaret dili tercümanları aracılığıyla bilgiler alan misafirler, Foça Belediyesi Karakum Plajı Tesislerinde düzenlenen yemek davetinde ise hazırladıkları dans gösterisi ve komik skeçler, sergiledi.

Misafirperverlikleri için Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’a teşekkür eden Karşıyaka İşitme Engelliler Derneği Başkanı Fatih Özyurt, Demirağ’a plaket takdim etti. Dernek üyelerini Foça’da görmekten dolayı mutlu olduklarını ifade eden Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ise “Karşıyaka İşitme Engelliler Derneğimiz gibi, engelli yurttaşlarımıza yönelik kültür, sanat, eğitim ve dayanışma etkinliklerinde bulunan sivil toplum kuruluşlarına destek vermeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.
Yorumlar (0)
25°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?