banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

80 karateci, denizde ve plajda antrenman yaptı

Farklı Yaş Gruplarından 80 Karatecinin Antrenmanı, Aliağa Halkı, Veliler Ve Tatile Gelenler Tarafından Büyük İlgi İle İzlendi.

İZMİR 12.07.2019, 14:01
80 karateci, denizde ve plajda antrenman yaptı

İzmir’de, 2. Geleneksel Denizde Karate Antrenmanı, farklı yaş gruplarından 80 karatecinin katılımıyla Aliağa Anatolia Plajı ve denizinde gerçekleştirildi.

Foça ilçesindeki karate sporcuları, antrenör Kudret Yüksel, Sensei Taner Erol eşliğinde sıcak havaya aldırmadan Aliağa Anatolia Plajı ve denizinde antrenman yaptı. Farklı yaş gruplarından 80 karatecinin antrenmanı, Aliağa halkı, veliler ve tatile gelenler tarafından büyük ilgi ile izlendi.

Antrenörleri gözetiminde kısa ve uzun mesafe yüzen, kıyıda koşan sporcular, vücut direnci ile performansını yükseltti. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, plajda geniş alanda yapılan çalışmalar ile sona erdi.

Antrenör Sensei Taner Erol, "Sahilde antrenman; sporculara deniz, sert ve yumuşak kumlu gibi çeşitli antrenman sahaları sunar. Bu antrenmanları yüzme ve denizde soğuma egzersizleriyle de birleştirebiliriz. Sporcunun gelişimi açısından sahilde yapılan antrenmanları tavsiye ediyoruz. Sahilde ve kumda yapılan antrenmanlar kasları güçlendirdiği gibi sporcuyu da psikolojik olarak rahatlatır. 3. Geleneksel Denizde Karate Antrenmanını ağustos ayında Foça plajı ve denizinde planlıyoruz" dedi.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?