banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

İTÜ Denizcilik Fakültesinde Mezuniyet Heyecanı DenizTV'de

Denizcilik Videoları 11.07.2017, 10:03

İTÜ Denizcilik Fakültesinde Mezuniyet Heyecanı

İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi 2016 – 2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramında gerçekleştirildi.

Türk deniz taşımacılığına donanımlı bireyler yetiştirilmesine yönelik Türkiye’nin ilk eğitim-öğretim kurumu olan İTÜ Denizcilik Fakültesi 25. Dönem mezunları, beyazla mavinin buluştuğu ve gurur veren görüntülere sahne olan bir törenle uğurlandı.Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın katılımıyla gerçekleşen törende 106 genç mezuniyet sevinci yaşadı.

İTÜ Tuzla Yerleşkesinde yapılan törene, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, İTÜ KKTC Rektörü Prof. Dr. Ercan Kahya, Nikola Vaptsarov Naval Academi Rektörü Prof. Dr. Admiral Boyan Mednikarov, Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Oral Erdoğan, denizcilik sektörü temsilcileri, İTÜ Öğretim Üyeleri ve mezunların aileleri katıldı.

Fakülte Dekanı Prof. Dr. Oğuz Salim Söğüt’ün milli mücadele ve deniz şehitleri anısına Tuzla sahilinden çelenk bırakması ile başlayan törende; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, İTÜ KKTC Rektörü Prof. Dr. Ercan Kahya, Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Salim Söğüt, Denizcilik Fakültesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Kaptan Ayşe Aslı Başak, Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası Başkanı Mühendis Feramuz Aşkın ve mezunlar adına dönem birincisi Yunus Gülen birer konuşma yaptı.
TÖRENİ DENİZTV Kameraları sizler için kaydetti. Full HD olarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)