banner191

banner148

banner179

banner176

Yaşlılar boğazın tadını çıkardı

Beyoğlu Belediyesi’nin ağırladığı vatandaşlar, "Yaşlılar Haftası" kapsamında vapurla boğaz turu yaptı.Beyoğlu Belediyesi, "Yaşlılar Haftası" kapsamında ilçedeki vatandaşları boğaz turunda bir araya getirdi. Kasımpaşa iskelesinden...

İSTANBUL 24.03.2017, 17:12
Yaşlılar boğazın tadını çıkardı

Beyoğlu Belediyesi’nin ağırladığı vatandaşlar, "Yaşlılar Haftası" kapsamında vapurla boğaz turu yaptı.

Beyoğlu Belediyesi, "Yaşlılar Haftası" kapsamında ilçedeki vatandaşları boğaz turunda bir araya getirdi. Kasımpaşa iskelesinden demir alan vapurda İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasını izleyen yaşlılar, hoşça vakit geçirdi.

“İlk değil ve son da olmayacak”

Tur öncesi vatandaşlarla selamlaşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, yaşlılarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Başkan Demircan ayrıca vapurda bulunan en yaşlı çifte de çiçek takdim etti. "Yaşlılar Haftası" ile ilgili düşüncelerini de aktaran Başkan Demircan her yıl düzenlenen "Yaşlılar Haftası" etkinliklerine bir yenisini daha eklediklerini söyledi.

Yaşlılar için “Başımızın tacı” diyen Başkan Demircan, “Onlar bizim rehberimiz, kültürümüz, varlığımız, bizi hayata bağlayan ve bizi biz yapan değerlerimiz. Tabi ki annelerimizi, babalarımızı, ninelerimizi ve dedelerimizi seviyoruz onlar bizim başımızın tacı ama bu hafta münasebetiyle zaten hep yaptığımız bu etkinliklerden birini daha yaptık. Baharın bu güzel ve güneşli gününde onları boğaza geziye çıkardık. Bu organizasyonlar bir ilk değil ve son da olmayacak” dedi.

Bazı yaşlılar ilk kez boğaz turu yaptı

Tura katılan vatandaşlar da çeşitli etkinliklerle bir araya geldikleri için mutlu olduklarını belirtti. Boğaz turu etkinliğinin sürekli olarak devam etmesini isteyen vatandaşlar, Anadolu’nun illerine de gezi programları düzenlenmesini istedi. Bazı vatandaşlar ise ilk kez boğaz turu yapmanın keyfini çıkardı.
Yorumlar (0)
21°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?