banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Maltepe’de devlet daireleri dezenfekte edildi

MALTEPE BELEDİYESİ, DÜNYAYI ETKİSİ ALTINA ALAN VE TÜRKİYE’DE DE GÖRÜLEN KORONA VİRÜS VAKALARININ ARDINDAN, İLÇEDE KAYMAKAMLIK VE EMNİYET GİBİ DEVLET DAİRELERİNİ, OKULLARI VE İBADETHANELERİ DEZENFEKTE ETTİ.

İSTANBUL 17.03.2020, 17:36
15
Maltepe’de devlet daireleri dezenfekte edildi

Maltepe Belediyesi, dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de görülen korona virüs vakalarının ardından, ilçede Kaymakamlık ve Emniyet gibi devlet dairelerini, okulları ve ibadethaneleri dezenfekte etti.

Türkiye’de de görülmeye başlayan koronavirüs vakalarına karşı aldığı önlemleri sıklaştıran Maltepe Belediyesi, ilçede bulunan kamu binalarıyla, devlet dairelerini, odaları, okulları ve ibadethaneleri dezenfekte etmeye başladı. Toplamda 3 ekip ve 6 kişilik bir personelle çalışmalarını sürdüren Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, İlçe Kaymakamlığı, Askerlik Şubesi Başkanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Kent Konseyi, polis karakollarında çalışma yaptı.

Alınan önlemlerle ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Ali Kılıç, bakanlıkların aldığı önemlere uyulmasını söyleyerek, “İlçemizde başta kamu kurumları olmak üzere birçok noktada dezenfekte çalışması yapmaya başladık. Bunları arttırarak devam edeceğiz. Bu olağanüstü dönemde hijyen ve temizliğimize dikkat etmemiz gerekiyor. Herkese sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
25
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü