banner191

banner148

banner179

banner176

Büyükçekmece’nin camileri Ramazan’a hazır

Düzenli olarak ibadethanelerde temizlik çalışmalarını sürdüren Büyükçekmece Belediyesi, yaklaşan Ramazan ayı öncesinde ilçe genelindeki camilerde yoğun bir temizlik çalışması başlattı.Büyükçekmece Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü...

İSTANBUL 22.05.2017, 11:18
Büyükçekmece’nin camileri Ramazan’a hazır

Düzenli olarak ibadethanelerde temizlik çalışmalarını sürdüren Büyükçekmece Belediyesi, yaklaşan Ramazan ayı öncesinde ilçe genelindeki camilerde yoğun bir temizlik çalışması başlattı.

Büyükçekmece Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 27 Mayıs Cumartesi günü başlayacak olan Ramazan ayı öncesinde camileri titizlikle temizliyor. Büyükçekmece halkının ibadetlerini daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda sürdürmeleri için camilerin halıları süpürülerek, dezenfekte ediliyor. Ayrıca camilerin duvar, pencere, kapı ve camları da büyük bir titizlikle temizleniyor.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ilçe genelindeki ibadethanelerin periyodik olarak temizlendiğini belirterek, “Mübarek Ramazan ayı öncesinde camilerimizi hazır hale getiriyoruz. Vatandaşlarımızın manevi duygularını yoğun olarak yaşadığı Ramazan ayında camilerimizin pırıl pırıl olması için temizlik çalışmalarımıza hız verdik. Bu vesileyle tüm İslam Alemi’nin Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” ifadesini kullandı.
Yorumlar (0)
19°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?