banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Başkan Karadeniz’den Hidayet Türkoğlu’na Ziyaret

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Küçükçekmece’de basketbol ve gençlerin spora kazandırılması konuları konuşulurken, Türkoğlu, Başkan...

İSTANBUL 03.03.2016, 09:09
Başkan Karadeniz’den Hidayet Türkoğlu’na Ziyaret
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Küçükçekmece’de basketbol ve gençlerin spora kazandırılması konuları konuşulurken, Türkoğlu, Başkan Karadeniz’e imzalı ay yıldızlı forma hediye etti.
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu’na ziyarette bulundu. Ziyarette Türkiye Basketbol Federasyonu Asbaşkanı Dinçer Çetintaş da yer aldı.
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, bir ay önce Küçükçekmece Sefaköy Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen panelde Fenerbahçe Menajeri Ömer Onan ile birlikte konuşmacı olarak yer alan Türkoğlu’na teşekkür ederek söze başladı. Ziyarette Türk basketbolunun geleceği, Küçükçekmece’de basketbol ve gençlerin spora kazandırılması başlıca konu oldu.
Samimi bir havada geçen ziyaret sonunda TBF CEO’su Hidayet Türkoğlu, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e imzalı ay yıldızlı forma hediye etti.
Yorumlar (0)
22°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?