banner191

banner148

banner179

banner176

Başkan Günaydın’dan, bayrak kampanyası teşekkürü

Isparta’da geçen hafta sonunda Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın tarafından başlatılan “Afrin Operasyonu için Sonsuz Türk Bayrağı Kampanyası” kapsamında şehirde bayrak asma seferberliği başlatıldı.Isparta Belediye Başkanı Yusuf...

ISPARTA 23.01.2018, 18:13
Başkan Günaydın’dan, bayrak kampanyası teşekkürü

Isparta’da geçen hafta sonunda Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın tarafından başlatılan “Afrin Operasyonu için Sonsuz Türk Bayrağı Kampanyası” kapsamında şehirde bayrak asma seferberliği başlatıldı.

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın başlattığı “Afrin Operasyonu için Sonsuz Türk Bayrağı Kampanyası”na esnaf ve vatandaşlar destek veriyor. Esnafların işyerlerine, vatandaşların ise evlerinin balkonlarına astıkları Türk Bayrağı ile Türk Askeri için büyük moral sağlıyor. Günaydın, başlattıkları Sonsuz Türk Bayrağı Kampanyasına katılan hemşehrilerine teşekkür ederek, vatandaşların Türk Bayraklarını belediyeden temin edebileceklerini söyledi.

TSK, Mehmetçik ve vatandaşlara moral olması amacıyla başlatılan kampanyaya destek veren herkese teşekkür eden Günaydın, “Bayrak asma kampanyamıza çok büyük ilgi ve alaka oldu. Isparta’mız her milli olayda olduğu gibi bu olayda da hassasiyetini gösterdi. Tüm vatandaşlarımıza gösterdikleri bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Bayrağımız bizim şanımız, şerefimizdir. Şu anda astığımız bayrağımız Mehmetçik’imizin zaferini ilan etmektedir. Başlatmış olduğumuz Türk Bayrağı asma kampanyamız devam etmektedir. İsteyen halkımız bayrağımızı belediyemizden temin edebilir” dedi.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?