banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Iğdır’da İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Semineri

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan ve İş-Kur tarafından görevlendirilen tüm okul ve kurum personeline ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Semineri’ verildi.Kültür Sarayı’nda İş Güvenliği Uzmanı Mustafa Sercan...

IĞDIR 25.02.2016, 10:30
152
Iğdır’da İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Semineri
Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan ve İş-Kur tarafından görevlendirilen tüm okul ve kurum personeline ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Semineri’ verildi.
Kültür Sarayı’nda İş Güvenliği Uzmanı Mustafa Sercan Ünal tarafından 800 İş-Kur çalışanına ‘Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ verildi. Konu hakkında bilgi veren İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Tüzen, İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan tüm okul ve kurum personeline ‘Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ verilmeye geçtiğimiz ay içerinde başlandığını söyledi. Tüzen, “İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası gereği 1 Aralık 2015 tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği Bürosu kurulmuştur. Belirtilen tarihten itibaren kurulan İSG Büromuzda İş Güvenliği Uzmanı Mustafa Sercan Ünal göreve başlamıştır. Müdürlüğümüz bünyesinde çalışan personele yasa gereği zorunlu olan 12 saatlik ‘Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’nin planlaması yapılarak, iş güvenliği uzmanı personelimiz tarafından veriliyor. Amaç çalışan personellerimizin iş hayatında karşılaşabileceği sorunlar ve çözüm yolları konusunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirmektir. Olası is kazaları, iş güvenliği konusunda bilgilendirmektir” dedi.
Yorumlar (0)
18
açık
Günün Karikatürü Tümü