banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Hatay’da “Minik Ayaklar Üşümesin” Projesi

Hatay’ın Arsuz ilçesinde 2 hayırsever iş kadının başlattığı “Minik Ayaklar Üşümesin” projesi kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı dağıtıldı.İskenderun ilçesinde faaliyet gösteren bir güzellik merkezinin işletmeciliklerini...

HATAY 02.03.2016, 16:31
Hatay’da “Minik Ayaklar Üşümesin” Projesi
Hatay’ın Arsuz ilçesinde 2 hayırsever iş kadının başlattığı “Minik Ayaklar Üşümesin” projesi kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı dağıtıldı.
İskenderun ilçesinde faaliyet gösteren bir güzellik merkezinin işletmeciliklerini yapan hayırsever iş kadınları Serap Çam ve Müge Güler, sosyal sorumluluk çerçevesinde “Minik Ayaklar Üşümesin” projesini hayata geçirdiler.
Milli eğitim müdürlükleri ile istişare yapıp ihtiyaç sahibi öğrencileri belirleyen Çam ve Güler, Arsuz ilçesinde 10 ilköğretim okulunu ziyaret edip minik öğrencilere ayakkabı hediye ettiler.
Proje kapsamında hedeflerinin 1600 öğrenciye ulaşmak olduğunu kaydeden Serap Çam, “Böylesi bir projeye öncülük ettiğimiz için mutluyuz. Birçok hayırseverimiz de bu anlamlı projemizde bizlere destek oldu. Hedefimiz 1600 ihtiyaç sahibi öğrenciye ulaşmak. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onlar için her bireyin ellerini taşın altına koyması gerekiyor” dedi.
Yorumlar (0)
24°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?