banner191

banner148

banner179

banner176

Onlarca kamyoncudan Mehmetçiğe destek konvoyu

DÜZCE(İHA) – Düzce’de bir araya gelen onlarca kamyoncu, Afrin operasyonunda Mehmetçiğe destek vermek için konvoy yaptı.TSK’nın Afrin’de terör örgütü gruplarına yönelik düzenlediği operasyona Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar...

HABERDE İNSAN 23.01.2018, 14:28
Onlarca kamyoncudan Mehmetçiğe destek konvoyu

DÜZCE(İHA) – Düzce’de bir araya gelen onlarca kamyoncu, Afrin operasyonunda Mehmetçiğe destek vermek için konvoy yaptı.

TSK’nın Afrin’de terör örgütü gruplarına yönelik düzenlediği operasyona Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerinden destek geldi. Kooperatif bahçesinde toplanan 30’a yakın tır sürücüsü D-100 Karayolunu takiben Ankara istikametine konvoy oluşturdu. Araçlarında Türk Bayrakları ve “Emrindeyiz Başkomutanım” yazılı pankartlarla şehir turu atan taşıcıyı esnafı daha sonra Düzce Belediyesi önünde ki meydanda toplandı. Şehir turunda vatandaşlarda korna çalarak destek verdi.

Konvoyla ilgili açıklama yapan Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz, başkomutanın emrinde olduklarını belirterek, “Düzce’nin taşıyıcı esnafı olarak buradayız. Yaptığımız konvoy hükümetimizi devletimizin Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrin’de yaptığı zeytin dalı operasyona destek amaçlı yaptık. Biz başkomutanımızın emrindeyiz. Biz ne zaman olsa Mehmetçiğimizin yanındayız. Onlar cephede savaşıyor ama bizde onların yanındayız. Biz hiçbir zaman geri vites yapmadık. İnşallah o kutlu operasyonda bize de görev düşer. Kendilerini yalnız hissetmemelerini, aramızdaki 950 kilometrenin 9 buçuk saniye bile olmadığını duyurmak istiyoruz” diye konuştu.

Yapılan konuşmanın ardından ise taşıyıcı esnafı dualar okuyarak alandan ayrıldı.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
16°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?