banner191

banner148

banner179

banner176

Bilecik Şehir Tiyatrosu oyuncularından çocuklara muhteşem tiyatro oyunu

Bilecik Belediyesi tarafından geçen yıl başlatılan Bilecik Şehir Tiyatrosu bünyesinde faaliyetlerine başlayan genç oyuncular, sahnelenen tiyatro oyunuyla hünerlerini sergiledi.Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde sahne...

HABERDE İNSAN 22.01.2018, 12:37
Bilecik Şehir Tiyatrosu oyuncularından çocuklara muhteşem tiyatro oyunu

Bilecik Belediyesi tarafından geçen yıl başlatılan Bilecik Şehir Tiyatrosu bünyesinde faaliyetlerine başlayan genç oyuncular, sahnelenen tiyatro oyunuyla hünerlerini sergiledi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde sahne alan “Delik Burunlular Kabilesi” adlı oyun için salonlar doldu.

Çocuklar ve ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği oyun sonrasında kısa bir açıklama yapan Oyun Yönetmeni Tülay Doğan, genç oyuncuların güzel bir performans sergilediklerini belirterek, “Öncelikle bu güzel oyuna teşrifleriniz dolayısıyla teşekkür ediyoruz. Ayrıca bizlerin çocuklarla buluşmasına ve çocuklarımızın böyle güzel etkinliklerle buluşmasına imkan sunan Belediye Başkanımız Selim Yağcı’ya çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız çok yetenekli ve iyi oynuyorlar. Onlarla daha güzel oyunlar sahneleyeceğimize inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

Oyun sonunda Usta Oyuncu Ercüment Doğan da oyunda sahne alan başarılı oyunculara Bilecik Belediyesi Şehir Tiyatrosu katılım belgesini takdim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
21°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?