banner191

banner148

banner179

banner176

Başkan Duymuş şampiyon olan sporcuyu tebrik etti

Bilecik’in Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, İstanbul’da yapılan U16 Salon Türkiye Şampiyonası’nda 60 metre engellide Türkiye Şampiyonu olan Ege Bartu Çakan’ı makamında kabul ederek, tebrik etti.Genç sporcuyu tebrik eden...

HABERDE İNSAN 22.01.2018, 12:45
Başkan Duymuş şampiyon olan sporcuyu tebrik etti

Bilecik’in Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, İstanbul’da yapılan U16 Salon Türkiye Şampiyonası’nda 60 metre engellide Türkiye Şampiyonu olan Ege Bartu Çakan’ı makamında kabul ederek, tebrik etti.

Genç sporcuyu tebrik eden Başkan Duymuş, başarılarının devamını diledi. Spor dallarında gençlerin elde etmiş olduğu tüm başarıların iftihar verici olduğuna dikkat çeken Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, “Vezirhansporumuzun lisanslı atleti Ege Bartu Çakan U16 Salon Türkiye Şampiyonası’nda 60 metre Engellide Türkiye Şampiyonu oldu. Ayrıca 200 metre koşuda da Türkiye 4’üncüsü oldu. Bu gencimiz bizlere büyük bir gurur yaşattılar. Elde ettikleri bu örnek başarıları ile beldemizi ve Türkiye’yi en güzel şekilde temsil eden sporcumuz, disiplinli çalışmasını sürdürdükçe daha pek çok başarıya imza atacak ve ülkemizin adını tüm dünyaya tekrar, tekrar duyuracak” dedi.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
16°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?