banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Balık fiyatları düşüşe geçti

Kütahya’nın Aslanapa ilçesinde havaların soğuması ile birlikte balık tezgahları da dolmaya başladı. Fiyatlar büyük oranda düşerken, vatandaşlar da balığa rağbet gösteriyor.Havaların soğumasıyla birlikte balık çeşitlerinin pazarlara...

HABERDE İNSAN 24.10.2017, 11:13
159
Balık fiyatları düşüşe geçti

Kütahya’nın Aslanapa ilçesinde havaların soğuması ile birlikte balık tezgahları da dolmaya başladı. Fiyatlar büyük oranda düşerken, vatandaşlar da balığa rağbet gösteriyor.

Havaların soğumasıyla birlikte balık çeşitlerinin pazarlara gelmeye başladığını belirten balık satıcısı Bekir Üstünel, “Önümüzdeki günlerde balık çeşitliliği daha da artacak. Akdeniz bölgesinden yoğun şekilde balık gelmeye başladı. Hamsi balığı 10 liraya kadar düştü. Diğer balık çeşitleri sardalye, istavrit, alabalık 10 TL’den satışa sunduk. Somon balığına’da bölgemizde ilgi oldukça yoğun. Balık tüketiminin gün geçtikçe arttığını satışlarımızdan görebiliyoruz. Önümüzdeki günlerde balığın daha da bollaşması ve fiyatların düşmesiyle vatandaşlarımızın balığa olan ilgisinin dahada artmasını bekliyoruz. Bizler tezgahımızda balık satışı yaparken, mangalda balık yaparak müşterilerimize tadım yaptırmayı ihmal etmiyoruz’’ dedi.(YD-EFE)
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
18
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü